Otteluaikataulu

PVM Lohko Koti vs Vieras Pelipaikka

11.6.2021
klo 22:00

A-lohko

Turkki vs Italia

Rooma

12.6.2021
klo 16:00

A-lohko Wales vs Sveitsi

Baku

12.6.2021
klo 19:00

B-lohko Tanska vs Suomi Kööpenhamina

12.6.2021
klo 22:00

B-lohko Belgia vs Venäjä Pietari

13.6.2021
klo 16:00

D-lohko Englanti vs Kroatia Lontoo

13.6.2021
klo 19:00

C-lohko Itävalta vs

Pohjois-Makedonia

Bukarest

13.6.2021
klo 22:00

C-lohko Hollanti vs Ukraina Amsterdam

14.6.2021
klo 16:00

D-lohko Skotlanti vs Tshekki Glaskov

14.6.2021
klo 19:00

E-lohko Puola vs Slovakia Pietari

14.6.2021
klo 22:00

E-lohko Espanja vs Ruotsi

Sevilla

15.6.2021
klo 19:00

F-lohko Unkari vs Portugali Budapest

15.6.2021
klo 22:00

F-lohko Ranska vs Saksa

München

16.6.2021
klo 16:00
HUOM K18

B-lohko Suomi vs Venäjä Pietari

16.6.2021
klo 19:00
HUOM K18

A-lohko Turkki vs Wales Baku

16.6.2021
klo 22:00
HUOM K18

A-lohko Italia vs Sveitsi Rooma

17.6.2021
klo 16:00

C-lohko Ukraina vs

Pohjois-Makedonia

Bukarest

17.6.2021
klo 19:00

B-lohko Tanska vs Belgia Kööpenhamina

17.6.2021
klo 22:00

C-lohko Hollanti vs Itävalta Amsterdam

18.6.2021
klo 16:00

E-lohko Ruotsi vs Slovakia Pietari

18.6.2021
klo 19:00

D-lohko Kroatia vs Tshekki Glaskow

18.6.2021
klo 22:00

D-lohko Englanti vs Skotlanti Lontoo

19.6.2021
klo 16:00

F-lohko Unkari vs Ranska Budapest

19.6.2021
klo 19:00

F-lohko Portugali vs Saksa

München

19.6.2021
klo 22:00

E-lohko Espanja vs Puola Sevilla

20.6.2021
klo 19:00

A-lohko Italia vs Wales Rooma

20.6.2021
klo 19:00

A-lohko Sveitsi vs Turkki Baku

21.6.2021
klo 19:00
​HUOM K18

C-lohko Pohjois-Makedonia vs Hollanti Amsterdam

21.6.2021
klo 19:00
​HUOM K18

C-lohko Ukraina vs Itävalta Bukarest

21.6.2021
klo 22:00
HUOM K18

B-lohko Venäjä vs Tanska Kööpenhamina

21.6.2021
klo 22:00
HUOM K18

B-lohko Suomi vs Belgia Pietari

22.6.2021
klo 22:00

D-lohko Tshekki vs Englanti Lontoo

22.6.2021
klo 22:00

D-lohko Kroatia vs Skotlanti Glaskow

23.6.2021
klo 19:00

E-lohko Slovakia vs Espanja Sevilla

23.6.2021
klo 19:00

E-lohko Ruotsi vs Puola Pietari

23.6.2021
klo 22:00

F-lohko Saksa vs Unkari München

23.6.2021
klo 22:00

F-lohko Portugali vs Ranska Budapest
 

 

       

26.6.2021
klo 19:00

1. kierros 2A vs

2B

 

26.6.2021
klo 22:00

1. kierros 1A vs 2C  

27.6.2021
klo 19:00

1. kierros

1D vs

2F

 

 

27.6.2021
klo 19:00

1. kierros 1C vs

3D/E/F

 

27.6.2021
klo 22:00

1. kierros

1B vs

3A/D/E/F

 
28.6.2021
klo19:00

1. kierros

2D vs 2E  

28.6.2021
klo 22:00

1. kierros

1F vs 3A/B/C  
29.6.2021
klo 22:00

1. kierros

1E vs

3A/B/C/D

 
           

2.7.2021
klo 19:00

Puolivälierät ? vs ?  

2.7.2021
klo 22:00

Puolivälierät ? vs ?  

3.7.2021
klo 19:00

Puolivälierät ? vs ?  

3.7.2021
klo 22:00

Puolivälierät

? vs ?  
           

6.7.2021
klo 22:00

Semifinaalit ? vs ?  

7.7.2021
klo 22:00

Semifinaalit ? vs ?  
           

11.7.2021
klo 22:00

Finaalit ? vs ?  

 

 

 

Artukaistentie 8, 20210 Turku 

info@turkulive.fi

029 323 1922

Tietosuojaseloste